Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij i nie pokazuj więcej.

      

Firma MITEGRA zajmuje się najnowszymi technologiami automatyzacji produkcji a także przemysłowych systemów laserowych.

Projektujemy i wykonujemy maszyny, automatyczne stanowiska kontrolne, montażowe i produkcyjne z udziałem robotów. W swojej ofercie mamy również wizyjne systemy kontroli procesów przemysłowych. Zawierają one własne oprogramowanie zintegrowane z bazami danych. Całość może łączyć się z kompletną linią produkcyjną.

W ramach technologii laserowych proponujemy znakowarki laserowe MITEGRA Fiber - wykonywane na zamówienie. Po analizie życzeń Klientów - funkcje i komponenty laserów, wyróżnia wysoka jakość i optymalna cena.

Firma MITEGRA tworzy automatyczne stanowiska znakujące. Zintegrujemy dla Państwa wybrany system z istniejącymi liniami i stanowiskami produkcyjnymi. Łączymy również nasze rozwiązania techniczne z innymi metodami znakowania przemysłowego. Mogą one współpracować z robotami przemysłowymi oraz systemami wizyjnymi, kodów kreskowych i kodów Data Matrix.