Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij i nie pokazuj więcej.

Spawanie laserowe

Firma Mitegra projektuje i buduje - również laserowe stanowiska spawalnicze. Mogą to być urządzenia spawające w jednej osi - lub obrotowo - ze stałą prędkością. Wykorzystujemy roboty wyposażone w układy do kontroli wizyjnej oraz w specjalne systemy do pełnej diagnostyki powstającej spoiny.

Znakowarka lserowa

Cały nowy układ można integrować z innymi urządzeniami technologicznymi.

Znakowarka lserowa

Najnowocześniejsze lasery spawające, łączą materiały różnego rodzaju, grubości i kształtu. Spawy są mało widoczne i trwałe. Zgodnie z zapotrzebowaniem - można laserowo spawać ze sobą różne metale. Stal, miedź, aluminium, złoto, srebro i mosiądz - lasery mogą spawać także z elementami z tworzyw sztucznych.

Znakowarka lserowa

Zajmujemy się kompleksowo obsługą Klientów. Dobieramy odpowiedni rodzaj lasera oraz jego parametry - w celu uzyskania optymalnych efektów. Często nasze rozwiązania są unikatowe i  wyjątkowe, tworzone na życzenie Klientów. Zawsze wykonujemy liczne próby i testy - celem wyboru optymalizacji technicznej i ekonomicznej oraz precyzyjnej realizacji ich oczekiwań.
 
Znakowarka lserowa
 
Firma Mitegra od lat tworzy najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne. Zawsze cechują się one wysoką i gwarantowaną jakością. Nasz doświadczony zespół specjalistów jest stale do dyspozycji naszych klientów.
 
Znakowarka lserowa
Znakowanie Automatyzacja produkcji Spawanie laserowe Spawanie laserowe Programy i aplikacje dla przemysłu